Polagra Premiery. Na zwiedzających czeka wiele atrakcji

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
06-01-2023,10:00 Aktualizacja: 06-01-2023,7:31
A A A

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery odbędą się w dniach 13-15 stycznia 2023 roku na  terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zbliżająca się edycja to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży rolniczej. Podczas niego prezentowane są nowości produktowe, światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon.

Oferta wystawców skoncentruje się w szczególności na trendach i nowościach produktowych, a wśród zwiedzających nie zabraknie czołowych przedstawicieli branżowych z Polski i zagranicy. Wśród firm, które potwierdziły już swój udział, znajdują się czołowi liderzy branży oraz nowe marki planujące swoje wejście na rynek.

KRD-IG, pasze dla zwierząt, hodowcy drobiu, HPAI, Ukraina, drób, Dariusz Goszczyński, energia, rekompensaty

Dla drobiarstwa to był rok niespodziewanych wydarzeń

Drobiarze w 2022 roku zetknęli się z wieloma niespodziewanymi zdarzeniami. Niepewność dotycząca surowców paszowych i energetycznych oraz liczne sztucznie wywoływane afery nie pozwalały hodowcom na spokojne funkcjonowanie. Najpierw pojawiły...

Technika, uprawa i hodowla

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagr Premiery to ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej.

Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do fachowej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących współtworzonych z przedstawicielami gospodarki oraz związkami branżowymi.

Polagra Premiery obejmuje swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę. Wydarzenie jest dedykowane czterem grupom zwiedzających tj. rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcom.

Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki, służąc rozwojowi branży rolniczej zarówno w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Polagra Premiery to także platforma wiedzy i wymiany doświadczeń. To miejsce, w którym profesjonaliści z branży rolniczej będą mogli nie tylko zapoznać się z bogactwem nowych technologii, maszyn i narzędzi, ale także wymienić się poglądami i rozwiązaniami dotyczącymi aktualnych wyzwań i problemów.

Martin Ziaja, produkcja mleka, cena mleka, mleko przezutowe, produkty mleczarskie, masło, sery, mleczarstwo w Polsce

Martin Ziaja: producenci mleka mają za sobą udany rok

Ceny mleka są o niemal 60 i 80% wyższe niż w 2021 i 2020 roku. Czy zatem hodowcy bydła mlecznego, mimo rosnących kosztów produkcji, mogą uznać ten miniony za dobry i z nadzieją wejść w nowy 2023? - Być może komuś to się nie spodoba ale...

Ciekawe wykłady i seminaria

Bogaty panel merytoryczny składający się z cyklu konferencji seminariów, szkoleń i wykładów, będzie dobrym miejscem do bezpośrednich rozmów biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów.

Odpowiednio dobrany do potrzeb branży program merytoryczny umożliwi zapoznanie się z nowymi trendami w poszczególnych sektorach rolniczych, regulacjami czy zmianami zachodzącymi w przepisach. Osoby poszukujące porad na temat nowych inwestycji również będą zadowolone.

Interesująco zapowiada się seminarium uprawowe, organizowane przez głównego patrona branżowego, jak również Forum Producentów Zbóż i Kukurydzy oraz Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych. Na pewno każdy zwiedzający znajdzie coś dla siebie w programie wydarzeń.

Przy Międzynarodowych Targach Rolniczych Polagra Premiery został uruchomiony program Hosted Buyers, którego celem jest rozwój wymiaru handlowego pomiędzy polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy przez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych kupców zagranicznych z wybranymi przez nich wystawcami.

Oficjalne otwarcie targów odbędzie się na scenie głównej w pawilonie 5 w dniu 13 stycznia o godzinie 11.00. W czasie inauguracji będą wręczane nagrody.

Bilet na to wydarzenie można kupić TUTAJ

Organizatorzy targów prezentują najważniejsze informacje organizacyjne prosząc jednocześnie o dokładne zapoznanie się z nimi

  • Oświadczenie wykonawcy znajdziesz TUTAJ
  • Warunki uczestnictwa i postanowienia szczegółowe znajdziesz TUTAJ
  • Ważne informacje organizacyjne znajdziesz TUTAJ
  • Warunki wjazdu do miasta dla pojazdów powyżej 16 t DMC znajdziesz TUTAJ
  • Plan miasta znajdziesz TUTAJ
  • Zasady wjazdu w ostatnim dniu targów znajdziesz TUTAJ
  • Formularz do zamówienia dodatkowego zaproszenia na spotkanie branżowe znajdziesz TUTAJ

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu

Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 6/2022

Hoduj z głową świnie:

-Pieniądze na ogrodzenie

-Co z ceną za tuczniki

-Włókno w paszy dla zdrowia

-Odchów prosiąt po nowemu

-Co zamiast tlenku cynku?

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 1/2023

Hoduj z głową bydło:

-Dobre kiszonki to tańszy opas

-Hodowla i ekonomia

-Stymulacja odporności cieląt

-Zasuszenie samo się nie zrobi

-Stado bydła w telefonie

 

PRENUMERATA