Narodowy Dzień Mlecznej Fermy już po raz ósmy

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
12-09-2023,12:05 Aktualizacja: 12-09-2023,20:53
A A A
Konferencje, prezentacja maszyn zielonkowych, zwiedzanie gospodarstwa, grill oraz losowanie cennych nagród. Wszystko to podczas kolejnej edycji Narodowego Dnia Fermy Mlecznej. 
 
W Gospodarstwie Rolnym Marcina Piotrowicza w Leśniewie Górnym w gminie Grudusk w woj. mazowieckim już jutro (13 września) odbędzie się VIII edycja Narodowego Dnia Fermy Mlecznej. Organizatorem spotkania jest firma InConventus Group, a jednym z patronów medialnych czasopismo Hoduj z Głową Bydło. 
 
Wydarzenie jest skierowane do osób zawodowo zajmującymi się hodowlą bydła mlecznego i branżami z tym związanymi. Jego celem jest edukacja w zakresie hodowli bydła mlecznego oraz prezentacja najnowszych technologii stosowanych w gospodarstwach.
 
Agro Show, Bednary, targi rolnicze, pokazy maszyn, wystawa rolnicza,

Już za trzy tygodnie startuje Agro Show 2023

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show odbędzie się w dniach 22-24 września w Bednarach w woj. wielkopolskim. Spotkanie przyciąga całą branżę rolniczą i jest zaliczane do największej plenerowej wystawy w Europie.   Agro Show jest...
Podczas spotkania odbędzie się konferencja, prezentacja maszyn zielonkowych oraz będzie można wziąć udział w zwiedzaniu gospodarstwa. 
 
W trakcie wykładów o zarządzaniu krową przez żwacz opowie dr Agnieszka Nowakowska – Jajor z Agrifirm Polska. Temat dotyczący automatyzacji doju oraz dobrostanu i zdrowotności krów przedstawi Paulina Kowalewska z DeLaval Polska.
 
Anna Cieślak z Timac Agro Polska opowie o użytkach zielonych jako źródło wartościowych pasz w gospodarstwie, a o grupach producentów i integracji w rolnictwie będzie mówił Sławomir Kaczor z Grupy Bizon.
 
Na polach zaprezentują się maszyny zielonkarskie w tym Ciągnik Massey Ferguson 7S.180 z przyczepą samozbierającą Giga Vitesse 4001 DO oraz kosiarką czołową Massey Ferguson 316FQ i kosiarką tylną MF DM 287 ISL. 
 
Będzie można zobaczyć również zgrabiarkę i przyczepę samozbierającą Pöttinger, prasoowijarkę McHale Fusion, ciągnik John Deere 6195R z zestawem kosiarek dyskowych Samasz Giga Cut KDD 861 STH i KDF 341 S, a także ciągnik John Deere 6155M z zgrabiarką Samasz MRG 2 – 900.
 
Przybyli goście będą mieli okazję zapoznać się z odmianami kukurydzy na kiszonkę, a także produktami i usługami oferowanymi przez firmy. Organizator przewiduje, że w wydarzeniu weźmie udział około 500 uczestników.
 
Darmowa rejestracja - kliknij TUTAJ.
 

Więcej informacji na temat hodowli bydła oraz produkcji mleka znajdziesz w magazynie "Hoduj z Głową Bydło"  ZAPRENUMERUJ

Książki warte polecenia: Sygnały racic|Rozród - Praktyczny przewodnik zarządzania rozrodem (Cow Signals)Poleć
Udostępnij
WAŻNE WYDARZENIE

 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 4/2023

Hoduj z głową świnie:

-Pięć kroków do sukcesu

-Dzięki dywersyfikacji nadal tuczy

-Audyt rzeźniany 

-ASF znów w natarciu

-Biogazownie - zasada działania

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 4/2023

Hoduj z głową bydło:

-Białogrzbiete to spokojna rasa

-Detoksykanty zabezpieczają

-Tajemnice rekordowej produkcji 

-Ubój na pastwisku bez stresu

 

PRENUMERATA