Copy LinkXFacebookShare

Prezentacja samojezdnego wozu paszowego

W ostatni dzień maja w Zduńskiej Dąbrowie firma Faresin zaprezentowała samojezdny wóz paszowy z serii Leader Ecomix 1400.

Pokaz odbył się na terenie kompleksu gospodarczo – rolnego należącego do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie. Był on jedną z atrakcji towarzyszącej otwarciu nowej obory, którą wyposażono m.in. w robot udojowy.

Prezentowana maszyna posiada skrzynię załadunkową o pojemności 14 m3, bęben frezujący zamontowany czołowo oraz pionowo ustawiony system tnąco – mieszający.

Dodatkowo producent oferuje w opcji urządzenie PoliSpecNIR. Służy ono do analizy jakości zarówno gotowego TMR-u jak i poszczególnych jego komponentów już podczas załadunku wozu. Ponadto urządzenie informuje operatora o jakości wymieszania TMR-u oraz czy został on równomiernie rozsypany na stole paszowym.

Zobacz nas w Google News

odbudowa sektora świń, trzoda chlewna, ASF, Stefan Krajewski, MRiRW, bioasekuracja, hodowla świń, producenci trzody chlewnej, lochy, eksport wieprzowiny
Hodowla

Odbudowa sektora świń. Minister zapowiada nowe wsparcie

Aktualności

Rolnicy: cebula z Holandii do utylizacji trafia do polskich marketów

Aktualności

ARiMR z ważnym apelem do rolników: zgłaszajcie siłę wyższą!

Nowoczesna obora z robotami
Hodowla

Nowoczesna obora z robotami udojowymi otwarta w RSP Zgoda