Konferencja o innowacjach odwołana przez epidemię

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
20-10-2020,14:30 Aktualizacja: 20-10-2020,14:28
A A A

Hodowcy bydła i producenci mleka z województwa warmińsko-mazurskiego mieli wziąć udział w seminarium na temat innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu stadem bydła mlecznego.

Niestety wskutek ustanowienia nowych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, konferencja została odwołana.

"Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną oraz w nawiązaniu do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16.10.2020, zmieniających rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, planowane na 21.10.2020 r. seminarium pt. "Innowacyjne rozwiązania w zarządzaniu stadem bydła mlecznego" w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, decyzją Dyrekcji W-MODR z/ s w Olsztynie zostaje odwołane" czytamy w komunikacie przesłanym do nasze redakcji przez jej organizatorów.

wegańskie burgery, produkty mleczne, sprzeciw branży mięsnej,

Nazwy mięsa i produktów mlecznych nie dla roślinnych imitacji

Europejski sektor hodowli rozpoczął kampanię "ceci n’est pas un steak – to nie jest stek". W ten sposób protestuje przeciwko wykorzystywaniu nazw mięs i produktów mlecznych do opisywania produktów...

Tematyka spotkania miała obejmować zarządzanie żywieniem i utrzymaniem wysokiej wydajności stada krów mlecznych, zastosowanie innowacyjnych technologii w produkcji pasz objętościowych, możliwe metody dbałości o rozród krów oraz nowe rozwiązania w pełni zrobotyzowanej oborze.

Póki co nie wiadomo, czy konferencja odbędzie się w późniejszym terminie stacjonarnie, czy ewentualnie w formie webinarium. Wspólnie z organizatorami będziemy informować zainteresowanych hodowców i producentów bydła mlecznego z województwa warmińsko-mazurskiego.

Organizatorem seminarium jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, oddział w Olecku.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął dwumiesięcznik "Hoduj z Głową Bydło". ZAPRENUMERUJ

Więcej informacji na temat tej konferencji znajdziesz TUTAJ.


 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 2/2021

Hoduj z głową świnie:

-Otwarcie kolejnej hodowli

-Nowości dla hodowców świń

-Gdy trzeba oszczędzać

-Jak nie cynk, to co?

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 2/2021

Hoduj z głową bydło:

-Wołowina ma potencjał

-Użytki zielone po zimie

-Kiszone ziarno kukurydzy

-Białko białku nierówne

-Jaką prasę wybrać ?

PRENUMERATA