Jak odchować cielęta?

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: hoduj@apra.pl
13-01-2017,15:05 Aktualizacja: 13-01-2017,16:42
A A A

Głównym tematem konferencji, która odbędzie się 9 marca 2017 roku w Krakowie, będzie odchów cieląt. Organizatorem jest Uniwersytet Rolniczy, a całemu przedsięwzięciu kierowniczy prof. dr hab. Zygmunt M. Kowalski z Katedry Żywienia i Dietetyki Zwierząt. Patronat medialny nad konferencją objęła redakcja „Hoduj z głową bydło” oraz portal www.agropolska.pl.

Wśród wykładowców, którzy omawiać będą praktyczne aspekty zasad odchowu cieląt, znajda się specjaliści z Danii, Holandii, Belgii, Nowej Zelandii oraz z Polski. W programie przewidziano szczegółowe i praktyczne omówienie zagadnień związanych z odpornością cieląt, warunkami ich utrzymania oraz zasadami odchowu, odsadzaniem cieląt i specyfiką ich żywienia. Mowa będzie także o tempie wzrostu jałówek i jego wpływie na ich przyszłą wydajność mleczną.
Konferencja jest skierowana do hodowców, doradców żywieniowych, lekarzy weterynarii i wszystkich osób zajmujących się na co dzień odchowem cieląt. Koszt udziału w konferencji to 150 zł od osoby, w tym uczestnik otrzymuje również materiały konferencyjne oraz lunch. Na stronie www.szkolazywienia.ur.krakow.pl znajdą Państwo bliższe informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 1/2024

Hoduj z głową świnie:

-Skąd się biorą stereotypie u świń?

-Jednym głosem w imieniu hodowców

-Zimowe wyzwania na odchowalni i tuczu

 

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 1/2024

Hoduj z głową bydło:

-Gdy brakuje kiszonki z kukurydzy

-Kiszonki i woda nie mogą zamarzać

-Zimny wychów na zdrowie

-Jak walczyć z chorobami racic?

 

PRENUMERATA