Forum Spółdzielczości Mleczarskiej przełożone o rok

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
02-04-2020,12:50 Aktualizacja: 02-04-2020,12:58
A A A

Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej organizowane jest nieprzerwanie od 18 lat. Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczna edycja imprezy została przełożona o 12 miesięcy.

Wydarzenie co roku przyciąga przedstawicieli i ekspertów branży mleczarskiej. To doskonała okazja do przekazania najnowszych informacji o produktach i usługach w gronie profesjonalistów.

wznowienie usługi próbnego doju, PFHBiPM, bydło mleczne, ocena bydła mlecznego

Próbny dój wznowiony od 6 kwietnia

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka (PFHBiPM) z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa zawiesiła wykonywanie próbnych dojów. Jednak na prośbę hodowców usługa ta zostanie wznowiona...

W bieżącym roku forum miało odbyć się w dniach 16-18 września w Białymstoku. Niestety, ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, która dotyka cały świat 18. edycja została przełożona na 8-10 września 2021 r.

- To dla mnie bardzo trudna i ciężka decyzja, bo prace są już poważnie zaawansowane, a koszty poniesione. Teraz cały swój czas muszę poświecić na pomoc Państwu i ratowaniu sektora mleczarskiego, bo czeka nas załamanie rynku - mówi Agnieszka Maliszewska, organizator imprezy i dyrektor Polskiej Izby Mleka.

- Od naszych postaw będzie zależało, czy i jak przetrwamy ten kryzys. Ja i pracownicy mojej firmy pracujemy teraz tylko na rzecz mleczarstwa i jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jestem przekonana, że zrozumiecie moją decyzję i w przyszłym roku spotkamy się na Forum, także w Białymstoku w Pałacu Branickich, silniejsi i spokojniejsi o przyszłość rynku mleka - dodaje.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 3/2020

Hoduj z głową świnie:

-Ceny tuczników spadają

-Obalamy mity na temat ASF

-Żeby prosięta nie chorowały

-Rozwija produkcję warchlaków

-Prosięta muszą jeść, aby przyrastać

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 3/2020

Hoduj z głową bydło:

-Wydajność pod oceną wzrosła

-Albo rozwój, albo porażka

-Efektywne źródło paszy

-Mleko prawdę Ci powie

-Obrażenia porodowe

PRENUMERATA