Ostatnie godziny na uzupełnienie wniosków w ramach PROW

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Łukasz Pawłowski PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
13-07-2021,10:30 Aktualizacja: 13-07-2021,10:34
A A A

W środę, 14 lipca kończy się ostateczny termin na uzupełnienie wniosków o przyznanie pomocy, złożonych w ramach PROW 2014-2020 i pozostawionych bez rozpatrzenia w związku z Covid-19.

Uzupełnienie dokumentów w wydłużonym terminie to efekt zmiany przepisów, dotyczących biegu postępowań przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w związku z pandemią COVID-19.

pszczelarstwo, wsparcie dla pszczelarzy, arimr, pomoc de minimis w rolnictwie

Pszczelarze mogą składać wnioski o wsparcie

Do 30 czerwca pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wnioski o przyznanie wsparcia. Wysokość wsparcia wynosi 20 zł do każdej rodziny pszczelej, której udało się przezimować. O pomoc...

Przepisy zostały zmienione ustawą o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz niektórych innych ustaw.

Wnioskodawcy zobowiązani są do dostarczenia do Agencji dowodów na przyznanie pomocy w terminie 60 dni od dnia wejścia w życie przepisów - nie później niż do 14 lipca.

ARiMR prosi o skompletowanie wymaganej dokumentacji, w tym zwłaszcza wszelkiego rodzaju opinii, zaświadczeń i decyzji wydawanych przez organy administracji publicznej, tak aby skutecznie uzupełnić wszystkie braki we wniosku.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.