Zmiany personalne w fabryce Case IH i Steyr w St. Valentin

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Towpik | towpik@rpt.pl
07-05-2015,12:50 Aktualizacja: 07-05-2015,12:59
A A A

Christian Huber zatrudniony dotychczas na stanowisku Senior Director Global Product Development CNH Industrial ciągników o mocy do 250 KM przejął odpowiedzialność za rozwój wszystkich serii ciągników marek Case IH i Steyr w siedzibie firmy w St. Valentin.

Christian Huber posiada 38-letnie doświadczenie zdobyte w drodze piastowania stanowisk w branży inżynierii rolniczej. Początkowo pracował w dziale sprzedaży i marketingu, a następnie jako Service Trainer oraz Global Training Manager w dziale Sales & Product Training dla ciągników Steyr Daimler Puch AG w Austrii.

Podczas sprawowania tych funkcji, Huber zdobył cenne doświadczenie w pracy za granicą w różnych krajach Europy, Azji i Afryki. Odkąd dołączył do Case IH 14 lat temu, zajmował stanowiska z zakresu sprzedaży, wsparcia sprzedaży, a także piastował stanowisko Product Marketing Managera. Podczas swojej czteroletniej historii jako Senior Director, Global Product Marketing, Christian Huber pracował w USA i zdobywał wiedzę oraz doświadczenie w obszarze definiowania pozycji produktu, koordynowania zapotrzebowaniem produktowym w przyszłości oraz konsolidowania globalnych działań handlowych.

- W Case IH traktujemy ciągniki jako podstawowe maszyny służące rolnictwu na całym świecie. Rolnicy pracują na rozmaitych glebach i terenach, w różnej wielkości gospodarstwach i mają do dyspozycji różnorodną infrastrukturę rolną. Stoi przed nimi mnóstwo różnych zadań, a jednocześnie każdy z rolników zamierzających użytkować ciągnik Case IH lub Steyr ma odrębne oczekiwania i preferencje, którym chcemy sprostać. Zajęcie stanowiska, które nakłada na mnie obowiązek zarządzania rozwojem wszystkich serii ciągników obu marek w skali globalnej to równie trudne zadanie. Niemniej bardzo cieszę się, że będę mógł współtworzyć nasze ciągniki dla każdego rolnika - mówi Christian Huber.  

Poleć
Udostępnij
Skomentuj