Zmiana na szczycie Elewarru. Jest nowy prezes

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
03-08-2022,14:50 Aktualizacja: 03-08-2022,14:55
A A A

Hubert Grzegorczyk został powołany 1 sierpnia na stanowisko prezesa Zarządu Elewarr sp. z o.o. - poinformowała państwowa spółka, wchodząca w skład Krajowej Grupy Spożywczej.

Daniel Alain Korona, dotychczasowy prezes przedsiębiorstwa posiadającego elewatory i magazyny zbożowe o pojemności prawie 700 tysięcy ton został odwołany ze stanowiska 13 lipca. Jego następca nie jest zupełnie nową osobą w firmie.

skup ziarna, Elewarr, Krajowa Grupa Spożywcza, Henryk Kowalczyk

Wiemy, ile Elewarr proponuje za tonę pszenicy

Co najmniej 1400 zł za tonę pszenicy proponuje Elewarr na ścianie wschodniej, a na północy kraju to ponad 1500 zł za tonę - poinformował Henryk Kowalczyk, minister rolnictwa. Polityk w Programie 1 Polskiego Radia odniósł się do...

"Do 31 lipca związany był ze spółką jako dyrektor Oddziału Malbork, zarządzający obiektami magazynowymi w Malborku, Bartoszycach, Pieniężnie, Ornecie i Braniewie" - czytamy w komunikacie Elewarru.

Grzegorczyk został wyłoniony na stanowisko prezesa w wyniku postępowania kwalifikacyjnego ogłoszonego przez radę nadzorczą spółki. W jej skład wchodzą: Marcin Sutkowski (przewodniczący), Anna Kaliska (wiceprzewodnicząca) i Paweł Bukowski (sekretarz). Wiceprezesem spółki jest Monika Parafianowicz.

- Zapraszam polskich rolników do zapoznania się z naszą ofertą w magazynach i oddziałach Elewarru. Stawki mogą się zmieniać w zależności od ceny rynkowej - zachęcała Parfianowicz pod koniec lipca w rozmowie z Radiem Maryja.

Kontakt do centrali i oddziałów Elewarru tutaj.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt