Wszystko o ochronie ziemniaków. Już jutro webinar firmy Syngenta

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (ala) | redakcja@agropolska.pl
26-05-2021,12:05 Aktualizacja: 26-05-2021,12:33
A A A
W czwartek 27 maja o godzinie 20:00 Syngenta zaprasza wszystkich producentów ziemniaków na wyjątkowy webinar „Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu”. Spotkanie poprowadzą eksperci Syngenty: dr hab. Katarzyna Rębarz oraz Przemysław Urbaniak.
 
W czasie relacji prowadzący pod lupę wezmą najważniejsze zagadnienia związane ze skuteczną ochroną fungicydową i herbicydową w uprawie ziemniaków. Zaprezentują również najlepsze środki ochrony roślin i ich kombinacje, aktualne trendy w ochronie czy wyniki doświadczeń krajowych i europejskich. Tradycyjnie nie może zabraknąć dużej dawki wiedzy teoretycznej, która przełożona na zalecenia praktyczne, pozwoli hodowcom osiągać najwyższą jakość i wysokość plonów produkowanych ziemniaków.
 

Pryśnij z Syngenta – nowa wiosenna akcja promocyjna

Jak co roku, Syngenta przygotowała akcję promocyjną, skierowaną do producentów rolnych. Motywem przewodnim jest ochrona najważniejszych upraw polowych z użyciem produktów tej marki, firmowana pod wspólnym hasłem: „Pryśnij...
 
Kim są eksperci Syngenty? Dr hab. Katarzyna Rębarz już od ponad siedmiu lat związana jest z działem technicznym firmy Syngenta, którym obecnie z powodzeniem zarządza. Ukończyła oraz prowadziła badania naukowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
 
Drugi z prelegentów to Przemysław Urbaniak, doświadczony pracownik działu technicznego firmy, odpowiedzialny za to, żeby każde zadane pytanie w ochronie rzepaku, buraków cukrowych i ziemniaków zawsze znalazło odpowiedź. Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Ochrona roślin.
 
Webinar „Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu” oraz późniejsze nagranie będą dostępne na kanałach społecznościowych firmy: Facebook, YouTube oraz www.syngenta.pl/eziemniak
 
Podczas spotkania będzie także możliwość zadawania pytań ekspertom firmy za pomocą czatu na platformie YouTube.
 

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
WAŻNE TERMINY

25.05.2021-25.06.2021 dopłaty z tytułu zużytego materiału siewnego zobacz więcej

17.05 - 27.06.2021 dofinansowanie z PROW 2014-2020 do prywatnych lasów zobacz więcej

28.05.2021 - 30.06.2021 pomoc dla pszczelarzy zobacz więcej