Targi Agro-Park już wkrótce. Wstęp jest bezpłatny

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
12-02-2019,19:25 Aktualizacja: 12-02-2019,19:29
A A A

"Rolniku! Planujesz zmodernizować swoje gospodarstwo? Chcesz poznać najnowsze trendy na 2019 rok? Spędź weekend w Targach Lublin i zobacz największą ekspozycję w historii wydarzenia" - czytamy w komunikacie wydanym przez organizatorów targów Agro-Park.

XII edycja targów Agro-Park odbędzie się 2-3 marca 2019. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Targi Rolnicze Agro-Park, zdaniem organizatorów tj. Targów Lublin oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, to bardzo ważne i cieszące się dużą popularnością święto dedykowane branży rolniczej. Udział w targach stanowi dla rolników motywację do podjęcia decyzji na temat inwestycji w nowy sprzęt. Daje również możliwość odbycia spotkań z autorytetami z branży.

Blattin, intensywny odchów cieląt, żywienie bydła bez GMO, tłuszcze paszowe

Nowe trendy w żywieniu bydła. Blattin zaprasza na cykl konferencji

Blattin zaprasza hodowców bydła i producentów mleka do wzięcia udziału w XIX Ogólnopolskiej Konferencji. Głównym tematem tegorocznego spotkania będą nowe trendy w żywieniu bydła mlecznego w kraju i zagranicą. Konferencje...

Rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do rozwoju swoich gospodarstw, podczas targów Agro-Park będą mogli liczyć na rozmowy z innymi osobami z branży rolniczej, spotkania z ekspertami i wysłuchanie pomocnych wykładów.

Ekspozycja w tym roku będzie wyjątkowo bogata. Pojawi się 40 nowych firm, w tym kilkanaście z zagranicy, m.in. z Danii i Holandii. Łącznie na targach zaprezentuje się ponad 200 wystawców i będzie to rekordowa ekspozycja w 12-letniej historii Agro-Parku.

Tradycyjnie podczas targów pojawią się maszyny wielkiego kalibru, które znajdą zastosowanie w gospodarstwach dużych i mniejszych. Najnowsze urządzenia będą cieszyć oko każdego zwiedzającego.

Ekspozycja będzie niezwykle różnorodna. Pojawią się nie tylko maszyny, ale także chemia, nawozy i środki ochrony roślin. Nie zabraknie nasion i pasz oraz wyposażenia budynków inwentarskich - podkreśla Mirosław Maciej Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin.

Anca Paduraru, mięso z chorych krów, mięso z nielegalnego uboju, kontrola mięsa, komisja europejska

Unijny raport dotyczącego nielegalnego uboju powstanie do końca marca

Komisja Europejska przed końcem marca opublikuje raport z wyników kontroli przeprowadzonych w Polsce po stwierdzeniu przypadku nielegalnego uboju bydła - poinformowała Anca Paduraru, rzeczniczka KE. - Komisja opublikuje raport do końca...

Podczas Targów Rolniczych znajdą coś dla siebie również osoby, zainteresowane finansami dla rolnictwa, budownictwem wiejskim, czy technologiami OZE. Będą również produkty regionalne oraz przedstawiciele wydawnictw branżowych i jednostki świadczące usługi dla rolnictwa.

W sobotę, 2 marca odbędzie się konferencja z udziałem ekspertów. Zainteresowani wysłuchają wykładów dotyczących adiuwantów, zwalczania szkodników kukurydzy oraz ochrony zbóż.

Wykład "Ochrona zbóż przed chorobami" zaprezentuje dr Zuzanna Sawinska, prelekcję "Metody ochrony kukurydzy przed szkodnikami i nowe zagrożenia" poprowadzi dr Paweł Bereś, natomiast przedmiotem wystąpienia prof. dr hab. Zenona Woźnicy będą adiuwanty w praktyce. Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

Wstęp na Targi Rolnicze jest darmowy, a grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie. Osoby mieszkające poza Lublinem, lub poza województwem lubelskim mają możliwość dojechania na Targi w grupie zorganizowanej, której zostanie przyznane dofinansowanie za podróż w stronę Lublina. Zgłoszenia należy dokonać TUTAJ do 28 lutego.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement