Syngenta czeka na najlepszych operatorów opryskiwaczy

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
31-05-2017,8:45 Aktualizacja: 31-05-2017,9:01
A A A

Syngenta od lat promuje zasady odpowiedzialnego rolnictwa i motywuje rolników do doskonalenia umiejętności zawodowych. Dlatego firma ogłasza drugi ogólnopolski konkurs na najlepszego Operatora Opryskiwacza.

Zmagania będą zarazem okazją do poszerzenia wiedzy oraz sprawdzenia umiejętności praktycznych z zakresu bezpiecznego wykonywania zabiegów polowych. Na uczestników czekają nowe wyzwania i atrakcyjne nagrody.

Syngenta, Chiny, fuzja, chińskie ministerstwo handlu, ChemChina Chemistry

Syngenta zmieni właściciela. To już przesądzone

Chińskie ministerstwo handlu zgadza się na zakup przez chiński koncern ChemChina Chemistry szwajcarskiej Syngenty, producenta pestycydów i nasion. To kolejny krok do powstania światowego giganta w sektorze, w którym dochodzi do...

Formuła konkursu jest kilkustopniowa. Rywalizacja rozpocznie się podczas dziewięciu spotkań "Pola Klasy S", gdzie będą przyjmowane zgłoszenia i ruszą eliminacje do konkursu. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Na dowolnej imprezie należy odebrać test, a wypełniony formularz zwrócić do godz. 11.30. Z grona osób, które wykazały się największą wiedzą przedstawiciele Syngenty wybiorą pięciu zawodników, których zaproszą na drugą część eliminacji, czyli zadania praktyczne.

Nagrodami dla dwóch najlepszych osób będą profesjonalne kombinezony do wykonywania oprysków o wartości 200zł. Jeszcze tego samego dnia (najpóźniej następnego) gospodarstwa zawodników odwiedzą i ocenią jurorzy.

Pięciu najlepszych zostanie zaproszonych na wielki finał, który odbędzie się 11 lipca na Interrea Farm w Lewiczynie koło Grójca w gospodarstwie Państwa Puncewiczów. Finaliści będą walczyć o nagrody Syngenta warte aż 14.000 zł oraz inne ufundowane przez partnerów - firmy Yara Polska i Kverneland Group Polska.

Zwycięzca konkursu otrzyma tytuł Operatora Opryskiwacza Roku 2017 oraz opatentowane przez organizatora "MobiPhyt Préparer Confortable" i "MobiPhyt Confort". Jest to urządzenie do bezpiecznego przygotowania cieczy roboczej ułatwiające jej nalanie do opryskiwacza.

Najlepsi otrzymają tablety, produkty Syngenta (do wyboru), nawozy od Yara i upominki od Kverneland, zaś wszyscy finaliści dostaną jednostkę siewną Hyvido o wartości 250 zł oraz upominki od partnerów konkursu.

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu