Studenci mogą zostać ambasadorami

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
27-12-2017,10:15 Aktualizacja: 27-12-2017,12:13
A A A

Firma BASF zachęca studentów trzech wyższych uczelni: Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, do zostania ambasadorem.

Na czym polegają zadania ambasadora BASF? Przede wszystkim na aktywnej promocji tematu rolnictwa zrównoważonego oraz bioróżnorodności w środowisku akademickim.

25 lat BASF Polska, BASF Polska, 25 lat BASF w Polsce, środki ochrony roślin, rolnictwo, BASF

25 lat BASF na polskim rynku

Polski oddział koncernu BASF świętuje w tym roku ćwierćwiecze działalności w naszym kraju. Z tej okazji 19 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik zorganizowano spotkanie z dziennikarzami, podczas którego nie tylko podsumowano 25 lat...
Ambasador będzie zobowiązany do realizacja szeregu inicjatyw na terenie uczelni, m.in. organizacji spotkań tematycznych z ekspertami firmy BASF, a także wyjazdów plenerowych na szkolenia do wybranych gospodarstw.

Pozostałe obowiązki to m.in. współorganizacja konkursu dla studentów dotyczącego zrównoważonego rolnictwa, a także "poszukiwanie i kreowanie" nowych możliwości wspólnych działań dla studentów i firmy BASF.

Kogo szuka BASF?

  • Studenta/studentkę na kierunku związanym z produkcją rolną
  • Osób aktywnie działających w organizacjach studenckich lub kołach naukowych
  • Kandydatów stawiających na rozwój i zdobywanie wiedzy
  • Efektywnych i konsekwentnych w działaniu osób
  • Aktywnych studentów, którzy z pasją i zaangażowaniem będą promowali temat zrównoważonego rolnictwa

Basf, konferencja prasowa, nowości Basf 2017, Crop Protection BASF Polska, ochrona roślin

Medax Max, Priaxor, Vizura i Delan Pro wchodzą do gry, czyli nowości BASF

2017 rok to dla Działu Środków Ochrony Roślin BASF Polska aż cztery nowe produkty w portfolio. Ze względu na swoje unikalne właściwości Medax Max, Priaxor, Vizura i Delan Pro mają szansę zawojować polski rynek - mówiono o tym 5...
Firma BASF podkreśla, że dzięki współpracy każdy student zdobędzie tak potrzebne doświadczenie, możliwość uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez koncern, a także atrakcyjne wynagrodzenie.

Poza tym ambasador może liczyć na skrócony proces rekrutacji na staż letni BASF oraz opiekę mentora i stosowny certyfikat.

Aby aplikować należy wysłać swoje CV na adres mailowy anna.pesta@basf.com lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Uwaga! Termin składania aplikacji upływa 31 grudnia 2017 r.

Typ umowy podpisywanej z ambasadorem: umowa o współpracy ambasadorskiej (umowa zlecenia, 1.02-29.06.2018).

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu