PZL Sędziszów korzysta z nowych magazynów

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
15-06-2016,15:20 Aktualizacja: 15-06-2016,15:42
A A A

Polski producent filtrów - PZL Sędziszów podnosi standard obsługi klientów. W czerwcu spółka ulokowała swoje wyroby w nowoczesnym Podkarpackim Parku Logistycznym OMEGA Pilzno.

"Wobec rosnącej sprzedaży filtrów w kraju i za granicą, a tym samym wzrastających potrzeb produkcyjnych, nasza firma nawiązała współpracę z liderem branży TSL - firmą OMEGA Pilzno. Dzięki temu spółka może korzystać z nowoczesnych magazynów krótko- i długoterminowych, a także szerokiego wachlarzu usług dodatkowych" - informuje PZL Sędziszów w komunikacie.

Filtry marki PZL Sędziszów

Filtry z Sędziszowa trzymają jakość

Czy polskie filtry produkowane w PZL Sędziszów są konkurencyjne pod względem jakości z najlepszymi graczami w tej branży? Po naszej wizycie w sędziszowskiej fabryce odpowiadamy – zdecydowanie tak. Fabryka w Sędziszowie Małopolskim...
- Podkarpacki Park Logistyczny OMEGA Pilzno w Jasionce to największy moduł magazynowy w okolicy. Korzystanie z rozwiązań logistycznych, jakie oferuje pozwoli naszemu zakładowi na optymalizację usług magazynowania oraz dystrybucji. To z kolei wpłynie na szybszą i sprawniejszą realizację zamówień, zapewniając naszym klientom jeszcze wyższy standard obsługi - twierdzi Edmund Nowak, kierownik działu logistyki i zespołu magazynów PZL Sędziszów.

Dodatkowym atutem parku jest świetna lokalizacja, w pobliżu autostrady A4, lotniska oraz specjalnej strefy ekonomicznej.

- Magazyn w Jasionce jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań najemców z różnych branż - twierdzi Paweł Skotniczny, dyrektor Podkarpackiego Parku Logistycznego OMEGA Pilzno. - Wynajmujemy tę powierzchnię m.in. jako hotel paletowy wraz z pełną obsługą logistyczną. Świadczymy więc usługi: transportu, dystrybucji, co-packingu, cross-dockingu, VAS, czyli przepakowywania, metkowania i  etykietowania - dodaje.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement
WAŻNE TERMINY

25.05.2021-25.06.2021 dopłaty z tytułu zużytego materiału siewnego zobacz więcej

17.05 - 27.06.2021 dofinansowanie z PROW 2014-2020 do prywatnych lasów zobacz więcej

28.05.2021 - 30.06.2021 pomoc dla pszczelarzy zobacz więcej