Corteva odebrała kilka nagród

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (ala) | redakcja@agropolska.pl
25-08-2020,12:10 Aktualizacja: 25-08-2020,12:42
A A A
17 sierpnia Corteva Agriscience poinformowała o zdobyciu kliku nagród w plebiscycie Manufacturing Leadership Awards organizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców (z ang. National Association of Manufacturers) z siedzibą w Waszyngtonie w USA. 
 
Stanowią one dowód uznania za jakość zarządzania, zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju, sprawność łańcucha dostaw i sprawność operacyjną. 
 
Nagrody przyznano za technologie i wyjątkowe osiągnięcia w następujących kategoriach:
 
  • nagroda w kategorii najlepsza sprawność operacyjna (Operational Excellence Leadership) za innowacyjną technologię produkcji substancji czynnej Arylex active, która łączy w sobie poprawę wydajności i zwiększenie zdolności produkcyjnej, z ograniczeniem wytwarzanych odpadów. 

Corteva Agriscience, cele zrównoważonego rozwoju, zrównoważone praktyki, szkolenia,właściwa gospodarka wodna

Corteva Agriscience ogłosiła cele zrównoważonego rozwoju do 2030 roku

Corteva Agriscience ogłosiła swoje 10-letnie zobowiązania na rzecz dalszego wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju w globalnym systemie żywności. Cele obejmują szeroką gamę inicjatyw mających przynieść korzyści rolnikom, ziemi,...

  • nagroda w kategorii łańcuch dostaw (Supply Chain Leadership) za optymalizację śladu węglowego produktów i opakowań Corteva Agriscience, dzięki przeniesieniu końcowego etapu produkcji do baz regionalnych, a więc bliżej klientów.
 
  • nagroda w kategorii zrównoważony rozwój (Sustainability Leadership) za zaawansowaną technologicznie produkcję substancji czynnej Inatreq active, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie na rynek tego środka grzybobójczego pochodzenia naturalnego.
 
Nagrodę w kategorii przywództwa następnej generacji (Next-Generation Leadership) dostał także Juan Banales, kierownik ds. technicznych zakładu produkcyjnego Corteva Agriscience w Pittsburgu w Kalifornii. Nagroda ta przyznawana wybitnym specjalistom z dziedziny produkcji w wieku do 30 lat jest dowodem uznania innowacyjnego stylu przywództwa Juana Banalesa w firmie Corteva oraz jego szerokiego wkładu na rzecz społeczności. Pełni on bowiem także funkcję radnego miasta Pittsburg.
 
Symboliczne przekazanie nagród dla firmy Corteva odbędzie się podczas wirtualnej Gali Manufacturing Leadership Awards 8 października 2020 r. 
 
- Dzięki tym nagrodom Corteva Agriscience znalazła się w gronie uznanych liderów, którzy kształtują przyszłość światowej produkcji - powiedział Balaji Venkataraman, globalny dyrektor ds. produkcji i technologii w Corteva Agriscience. - Jestem niezmiernie dumny z efektów pracy zespołowej i innowacyjności w firmie, począwszy od działu badawczo-rozwojowego w Indianapolis w Indianie, po zakłady produkcyjne na całym świecie.  
 
 
Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu