Anwil zachęca uczniów szkół rolniczych do tworzenia memów

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
31-05-2016,13:00 Aktualizacja: 31-05-2016,13:59
A A A

W ramach autorskiego programu edukacyjnego Anwilu "Tropiciele Mitów", który jest poświęcony nawożeniu mineralnemu, wystartowała pierwsza edycja konkursu memowego.

Głównym bohaterem zabawy jest Canwil. To uniwersalny produkt, który może być wykorzystywany do nawożenia wszystkich roślin uprawnych na wszelki glebach, a zwłaszcza tych o odczynie kwaśnym.

Ogłoszony właśnie konkurs dla uczniów ponadgimnazjalnych szkół rolniczych wiąże się właśnie z tym saletrzakiem produkowanym we Włocławku. Aby wziąć udział w zabawie należy wybrać dowolną liczbę grafik dostępnych w aplikacji konkursowej na www.tropicielemitow.pl i wypełnić puste dymki zabawnymi tekstami.

Najciekawsze pomysły na memy z Canwilem w roli głównej zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami - dronami i wizytą we włocławskiej firmie. Termin zgłaszania praca mija 15 czerwca, a lista laureatów zostanie opublikowana 20 czerwca.

Konkurs jest elementem drugiej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Tropiciele Mitów, skierowanego do uczniów ponadgimnazjalnych szkół rolniczych. To autorski projekt Anwilu opracowany we współpracy z Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej. Jego celem jest przygotowanie przyszłych rolników do stosowania efektywnego nawożenia mineralnego.

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu