Anwil laureatem konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
05-11-2020,13:55 Aktualizacja: 05-11-2020,14:01
A A A

Anwil z Grupy Orlen wygrał 27. edycję konkursu "Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej" prowadzonego przez Główny Inspektorat Pracy na szczeblu regionalnym, co uprawnia spółkę do reprezentowania regionu na etapie ogólnopolskim.

"Zwycięstwo spółki to potwierdzenie profesjonalnego podejścia do bezpiecznej organizacji pracy oraz przestrzegania najwyższych standardów w trosce o zdrowie i życie pracowników" - zaznaczyła włocławska firma.

anwil, grupa orlen, włocławek produkcja nawozów

Anwil rozbudowuje segment nawozów

W spółce Anwil z Grupy Orlen postępują prace przy budowie trzeciej linii do produkcji nawozów. Nowym elementem jest komin gazów resztkowych. Ukończenie rozbudowy zdolności produkcyjnych planowane jest na 2022 r. "Na...

Komisja konkursowa oceniała zgłoszenie na podstawie pięciu kryteriów, w tym przestrzeganie przepisów prawa pracy, przestrzeganie przepisów i zasad BHP, rozwiązania systemowe dotyczące zarządzania BHP, wypadki przy pracy oraz dodatkowych elementów ochrony pracy.

"Na 100 możliwych do uzyskania punktów w ocenie komisji konkursowej Anwil uzyskał wynik maksymalny" - podkreśliła spółka.

Podała przy tym, że w konkursie oceniana była w kategorii zakładów pracy zatrudniających powyżej 249 osób.

- Obszar bezpieczeństwa w każdej firmie wymaga najwyższej troski i ciągłej koncentracji na utrzymaniu najwyższych standardów prowadzonych działań. W Anwilu doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest kultura bezpiecznej pracy i przywiązujemy do niej ogromną wagę w codziennym życiu. Zwycięstwo w konkursie potwierdza efektywność naszych starań i jest nagrodą za ich realizację - powiedziała prezes Agnieszka Żyro.
 

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY

do 30.06.2024 - termin udzielania przez ARiMR kredytów płynnościowych dla producentów rolnych oraz kredytów skupowych

do 1.07.2024 - termin składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Termin wprowadzania zmian we wnioskach został wydłużony do 16 lipca.

do 30.09.2024 - składanie wniosków o dotację dla Kół Gospodyń Wiejskich