Zmęczył się pracą, więc zabrał rolnikowi ciągnik

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
12-08-2020,19:25 Aktualizacja: 12-08-2020,19:25
A A A

Policjanci z Kościerzyny (woj. pomorskie) prowadzili poszukiwania ciągnika, którego zniknięcie zgłosił jeden z rolników. Okazało się, ze pomagający mu mężczyzna zmęczył się pracą i odjechał z pola.

Zgłoszenie o kradzieży traktora wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Stróże prawa bezzwłocznie zajęli się sprawą.

kradzione traktory, KMP Lublin, pole VIN, Kamil Gołębiowski

Traktory za 350 tysięcy zabezpieczone. Były kradzione?

Dwa ciągniki rolnicze o wartości 350 tysięcy złotych zabezpieczyli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Teraz sprawdzają, czy pojazdy nie pochodzą z kradzieży. Na teren jednej z lubelskich firm zajmujących się handlem maszynami...

- Ustalili, że podczas żniw rolnikowi z gminy Nowa Karczma, któremu skradziono ciągnik marki URSUS, pomagał 25-letni mężczyzna. Zwoził tymże ciągnikiem zboże. Nagle oddalił się z miejsca pracy, a kontakt z nim się urwał - powiedział portalowi Koscierski.info st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Nie zastali mężczyzny w jego miejscu zamieszkania, ale dalsze poszukiwania okazały się skuteczne. Znaleziono mężczyznę wraz z ciągnikiem w jednej z okolicznych miejscowości.

Mężczyzna tłumaczył, że był bardzo zmęczony, dlatego odjechał traktorem. Ostatecznie będzie odpowiadał za przywłaszczenie mienia.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj