Copy LinkXFacebookShare

Wypadek na lokalnej drodze. 20-latek został potrącony przez ciągnik z opryskiwaczem

Do szpitala trafił młody mężczyzna, który został potrącony przez ciągnik rolniczy z dołączonym opryskiwaczem. Policjanci wyjaśniają teraz to, jak doszło do tego wypadku.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie (woj. mazowieckie) w minioną sobotę (16 września) otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego w miejscowości Kołaczków. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratownicze.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, kierujący ciągnikiem rolniczym z zamontowanym opryskiwaczem, jadąc w kierunku miejscowości Zielona, potrącił idącego drogą pieszego. 20-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Kierowca ciągnika był trzeźwy – informuje asp. Magda Zarembska, oficer prasowy ciechanowskiej KPP.

Jak dodaje, w trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że traktor nie ma aktualnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Sporządzili wiec informację do Funduszu Gwarancyjnego i zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

– Teraz na podstawie zebranych materiałów policjanci będą szczegółowo ustalać, jakie były przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – wskazuje asp. Zarembska.

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik. Dwie osoby staną przed sądem

Hodowla

Choroba niebieskiego języka. Aż 28 nowych ognisk!