Copy LinkXFacebookShare

Wybuch w szopie. 55-latek trafił do szpitala

Na jednej z posesji w Knurowie pod Gliwicami (woj. śląskie) podczas prac porządkowych w starej szopie doszło do wybuchu. Ranny został 55-letni mężczyzna.


Na miejsce natychmiast udali się ratownicy medyczni, strażacy i policjanci. Ci pierwsi zajęli się opatrzeniem poszkodowanego i zabrali go do szpitala.

"Na czas oględzin posesję przejęli pirotechnicy z gliwickiej komendy oraz grupa pirotechników z katowickiego pododdziału kontrterrorystycznego" – podaje KMP w Gliwicach.

Stróże prawa wstępnie wykluczyli, aby znalezisko było typowym granatem. Nie znaleziono też innych podejrzanych przedmiotów.

Trwa wyjaśnianie, co znalazł mężczyzna podczas porządkowania starej szopy, stojącej na podwórku z domem sprzed II wojny światowej.
 

Zobacz nas w Google News

nowy obszar wsparcia, WPR 2023–2027, organizacje producentów, Stefan Krajewski, MRiRW, wołowina, wieprzowina, dopłaty, rolnictwo, inwestycje
Hodowla

Nowy obszar wsparcia. Nawet 500 tys. euro

Aktualności

Żniwa 2026. „Rolnicy myślą, czy przeżyją ten rok”

Aktualności

Wyprzedzanie ciągnika – niebezpieczny manewr zagraża rolnikom