Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: KOWR | redakcja@agropolska.pl
14-08-2018,9:55 Aktualizacja: 14-08-2018,10:07
A A A

"Polskie kadry" to ogólnopolski konkurs fotograficzny organizowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2018 r. Celem konkursu jest ukazanie bogactwa regionów Polski w dwóch kategoriach tematycznych: żywnościowej i krajoznawczej.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób pełnoletnich.

Fotografie w kategorii żywnościowej powinny prezentować regionalne produkty spożywcze na różnych etapach ich produkcji lub podczas sprzedaży.

KOWR, wykonanie rocznego planu KOWR, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Wiemy, ile ziemi wydzierżawił i sprzedał KOWR w pierwszym półroczu

Jednym z najważniejszych zadań Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa jest zagospodarowanie państwowych gruntów. Warto przeanalizować wyniki dzierżawy, sprzedaży czy też nieodpłatnego przekazania uprawnionym podmiotom osiągnięte po sześciu...
Prace konkursowe mogą przedstawiać pola uprawne, regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska czy produkty przetworzone i nieprzetworzone.

W kategorii krajoznawczej będą brane pod uwagę zdjęcia prezentujące obiekty znajdujące się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.

Oddziały terenowe KOWR w ramach zgłoszeń przesłanych na terenie ich  województw wyłonią półfinalistów w każdej z kategorii. Laureatów pierwszych miejsc wybierze jury w centrali KOWR w Warszawie.

Jedną z nagród dla zwycięzców będzie prezentacja nagrodzonych fotografii w wystawie fotograficznej zorganizowanej przez KOWR. Ponadto najlepsze prace będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych KOWR. Laureaci otrzymają również zestaw nagród rzeczowych składający się ze smartwatcha oraz albumu fotografii.

Prace fotograficzne można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego tutaj do 31 sierpnia 2018 r.

Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane na podany adres e-mail. Poniżej do pobrania plakat konkursowy. Regulamin konkursu organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa jest dostępny tutaj.

Pliki do pobrania:
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu