Traktor dosłownie zmiażdżył 18-latka

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
01-07-2018,17:05 Aktualizacja: 01-07-2018,17:45
A A A

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Gęsi (gmina Jabłoń, województwo lubelskie).

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym nagle zjechał do rowu i z całym impetem uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia, pomimo prowadzonej reanimacji, zmarł 18-letni pasażer, który został przygnieciony do drzewa.

wypadek, policja, 2-latek pod kołami ciągnika, lubelskie, śmierć dziecka

Dziecko pod kołami ciągnika. Ojciec go nie zauważył

O dramacie w gminie Mircze na Lubelszczyźnie mówią dziś niemal wszyscy mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj przed południem. Jak wynika z policyjnych ustaleń, dziecko bawiło się na swoim...

Traktorem marki Ursus kierował 21-letni mieszkaniec gm. Jabłoń, który w organizmie miał ponad promil alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Co wiadomo? Do wypadku doszło w niedzielę, 1 lipca ok. godz. 1.45. Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do kierowania ciągnikiem twierdząc, że to jego młodszy kolega kierował. Jednak wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że właśnie 21-latek był kierowcą.

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca gm. Jabłoń i osadzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim przeprowadzone dalsze czynności procesowe. 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu