Copy LinkXFacebookShare

Tragiczne zderzenie z paszowozem. Jeden z kierowców nie żyje

Na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Dobrosielice (pow. płocki, woj. mazowieckie) doszło do zderzenia dwóch ciężarówek, w tym jednej do przewozu paszy. Na skutek poniesionych obrażeń na miejscu zmarł jeden z kierowców.


Tragedia miała miejsce wcześnie rano 14 maja. Jak wstępnie ustalili policjanci, w samochodzie ciężarowym marki Renault wystrzeliła opona – kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Tam doszło do czołowego zderzania z samochodem ciężarowym marki Scania.

"45-letni kierujący scanią na skutek poniesionych obrażeń zmarł, natomiast kierowca renault z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala" – podaje Komenda Miejska Policji w Płocku.

Droga była zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniając okoliczności tragedii.
 

Zobacz nas w Google News

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?

Aktualności

Składki na ubezpieczenie rolników – KRUS wprowadza zmianę

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR