Tragedia w lesie. Zginął 40-latek przygnieciony drzewem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
30-07-2021,8:45 Aktualizacja: 30-07-2021,8:48
A A A

40-letni mężczyzna został przygnieciony przez drzewo podczas prac związanych z wycinką. Niestety, na skutek poniesionych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim otrzymał zgłoszenie, że w lesie w obrębie miejscowości Pawłówka, miał miejsce nieszczęśliwy wypadek.


wycinka drzew, Jastkowice, powiat stalowowolski

Syn znalazł martwego ojca. Tragedia przy wycince drzewa

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło przy wycince drzewa w miejscowości Jastkowice (pow. stalowowolski, woj. podkarpackie). Stróże prawa ustalili, że 51-letni mieszkaniec gminy Pysznica udał się do lasu...

- Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 40-letni mieszkaniec gminy Bełżec, podczas wykonywania prac związanych z wycinką, został przygnieciony przez drzewo. Pomimo podjętych czynności ratunkowych przez świadka zdarzenia oraz przybyłe służby, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń zmarł na miejscu - informuje sierż. sztab. Małgorzata Pawłowska, oficer prasowy tomaszowskiej KPP.

O zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcję Pracy oraz prokuraturę. Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tragedii pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.

- Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy podczas prac związanych z wycinką drzew - podsumowuje policjantka.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj