Rolnik zginął pod kołami ciągnika

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
09-04-2017,15:20 Aktualizacja: 10-04-2017,20:25
A A A

Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie jednego z gospodarstw w gminie Stara Kiszewa w powiecie kościerskim (woj. pomorskie). W wyniku wypadku podczas wykonywania prac polowych śmierć poniósł 50-letni mężczyzna.
 
Gdy oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie został o tym powiadomiony, natychmiast wysłał na miejsce funkcjonariuszy.

policja, wypadek, Biała Podlaska, traktor, ciągnik, prokuratura

Traktorzysta zginął w zderzeniu z wozem strażackim OSP

Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej oraz policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w środę na drodze wojewódzkiej nr 816 w miejscowości Szostaki. 65-letni traktorzysta, którym był mieszkaniec gminy...
Mundurowi pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia. A pracujący tam lekarz stwierdził zgon 50-latka.

Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny oraz wykonał oględziny pojazdu biorącego udział w wypadku. Później policjanci wspólnie z lekarzem medycyny sądowej przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca wypadku oraz zwłok, które przewieziono następnie do prosektorium, gdzie zostanie wykonana ich sekcja.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-latek, podczas wykonywania prac polowych, z nieustalonych przyczyn wpadł pod koło ciągnika, który próbował uruchomić. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia" - zapewnia w komunikacie policjanci.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj