Resort ogłasza konkurs na logo "Moda na wieś". Nagroda czeka

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
19-06-2021,8:00 Aktualizacja: 18-06-2021,8:14
A A A

Ministerstwo rolnictwa ogłosiło ogólnopolski konkurs na logo "Moda na wieś". Ma to być projekt ukazujący walory polskiej wsi. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 czerwca, a zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne oraz osoby prawne. Projekt ma ukazywać walory rodzimych obszarów wiejskich, które będą "zachętą dla każdego poszukiwacza zarówno wrażeń, jak i spokoju".

bezpieczeństwo dzieci w gospodardtwach, grzegorz puda, Aleksandra Hadzik, krus

Dzieci sporo wiedzą, jak uniknąć zagrożenia w gospodarstwach

Rekordowa liczba 43,2 tys. prac plastycznych dzieci wpłynęła do Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na konkurs na temat bezpieczeństwa na wsi. Finałowa gala XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi...

Chodzi o: promowanie wsi, w szczególności z uwzględnieniem walorów naturalnych, dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz różnorodności przyrodniczej obszarów wiejskich; kreowanie wizerunku obszarów wiejskich jako rynku oferującego zróżnicowane i całoroczne atrakcje; promocję działań realizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dla laureata konkursu przewidziana jest nagroda pieniężna o wartości 5000 zł brutto.

Wypełnione i podpisane dokumenty wraz z pracą konkursową należy dostarczyć na adres: Departament Oświaty i Polityki Społecznej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa, z dopiskiem "Konkurs na logo MODA NA WIEŚ".
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj