Przyczepa się wypięła. 40-latek trafił do szpitala

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
07-09-2020,18:30 Aktualizacja: 07-09-2020,18:31
A A A

40-letni mężczyzna spadł z przyczepy z powodu awarii jej mocowania do ciągnika rolniczego. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Trwa dokładne wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, do którego doszło podczas transportu drewna w miejscowości Siedliska (pow. tomaszowski, woj. lubelskie).


wypadki z udziałem ciągników, wypadki na drogach, Tyszowce, powiat tomaszowski

Traktor przygniótł dwóch mężczyzn. Feralny transport zboża

Podczas gwałtownego hamowania wywrócił się ciągnik rolniczy i jedna z dołączonych przyczep. Dwóch przygniecionych mężczyzn trafiło do szpitali, w tym jeden za pośrednictwem śmigłowca medycznego. Trwa wyjaśnianie dokładnych...

Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że poszkodowany spadł z przyczepy podpiętej do traktora marki Ursus C-360, kierowanego przez 71-letniego mieszkańca gminy Lubycza Królewska.

"W pewnym momencie doszło do awarii połączenia przyczepy z ciągnikiem. Po rozłączeniu przyczepa zaryła w nawierzchnię gruntowej drogi, wskutek czego siedzący na niej 40-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska spadł pod pojazd. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Jak ustalono, kierujący ciągnikiem był trzeźwy" - podaje Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim.
 

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!