Premier daje słowo honoru. Nie będzie prywatyzacji Lasów Państwowych

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
27-03-2015,8:00 Aktualizacja: 27-03-2015,9:07
A A A
Taką deklarację złożyła premier Ewa Kopacz w Radomiu. Według szefowej rządu Lasy Państwowe dobrze zarządzają obszarami leśnymi w kraju.
 
- Mój rząd, rząd PO i PSL nigdy nie planował i nie planuje prywatyzacji Lasów Państwowych. Jest dokładnie odwrotnie, wzmacniamy pozycję Lasów, my dbamy o polskie lasy i cieszymy się, że ich kondycja jest coraz lepsza - powiedziała premier podczas jubileuszu 135-lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.
 
Pochodząca z Radomia Ewa Kopacz podkreśliła, że wychowywała się w mieście, które ma swoją historię. - Ci, którzy są z Radomia wiedzą, co znaczy dla radomian honor. Ja dzisiaj daję Wam najświętsze słowo honoru: dopóki Platforma Obywatelska będzie miała cokolwiek do powiedzenia, rządząc w tym kraju, nigdy Lasy Państwowe nie zostaną sprywatyzowane - zapewniła szefowa rządu.
 
Według premier leśnicy dobrze i kompetentnie wykonują swoje pracę. - Dzisiaj Lasy Państwowe są w dobrych rękach, Lasy Państwowe dobrze zarządzają tym wspólnym majątkiem Polaków - dodała premier.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj