Pracownik Inspekcji Weterynaryjnej pomylił posesję i został pobity

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
06-08-2022,8:00 Aktualizacja: 05-08-2022,14:27
A A A

W czasie wykonywanie obowiązków służbowych pobity miał zostać technik weterynarii z Inspekcji Weterynaryjnej. Czy rękoczynów dopuścił się niezadowolony z jego działań rolnik?

O tym zdarzeniu, do którego miało dojść 21 lipca we wsi Sławkowo (pow. mławski, woj. mazowieckie), napisał portal Codziennikmlawski.pl. Według jego ustaleń pobity został pracownik Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Mławie. Fakt ten potwierdzili zarówno mławski PIW, jak i policjanci.

zabójstwo rolnika, Ciechlin, powiat  grójecki, Agnieszka Borkowska, Agnieszka Wójcik

Rolnik zamordowany. Policja prosi o nagrania z kamerek samochodowych

Policjanci z prokuraturą prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa 42-letniego mężczyzny. Po zabójstwie rolnika na sadowniczą okolicę miał paść blady strach. Śledczy potwierdzają, że prowadzą postępowanie w sprawie zabójstwa 42-latka, do...


Stróże prawa pod nadzorem miejscowej prokuratury wszczęli śledztwo w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Poszkodowany przebywał po zdarzeniu na zwolnieniu lekarskim.

Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć portalowi, technik weterynarii, zamierzając wykonywać czynności kontrolne, przypadkowo trafił na niewłaściwą posesję, w efekcie czego doszło do nieporozumienia i agresji wobec niego.

"Poszkodowany technik cieszy się wśród rolników opinią skrupulatnego kontrolera. Według dodatkowej informacji z PIW w Mławie, do zdarzenia doszło we wspomnianej miejscowości na drodze, a sprawcą pobicia nie jest rolnik" - przekazał Codziennikmlawski.pl.
 

źródło: Codziennikmlawski.pl

Poleć
Udostępnij
Skomentuj