Poszukiwany przez policję ukrywał się w... kurniku

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
10-09-2018,10:50 Aktualizacja: 10-09-2018,10:57
A A A

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i ich koledzy z Wrocławia zatrzymali na terenie fermy kurzej w jednej z wiosek w powiecie legnickim (woj. dolnośląskie) poszukiwanego mężczyznę.

- Poszukiwania 45-latka trwały miesiąc. Dwa listy gończe zostały wydane na początku sierpnia, a następnie trafiły do poszukiwaczy z fordońskiego komisariatu. Mężczyzna miał do odbycia karę 7 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa - podaje kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego bydgoskiej KWP.

bystrzyca kłodzka, dolny śląsk, pijany woźnica, policja, Wioletta Martuszewska

Woźnica był pijany i... poszukiwany

Policjanci z Bystrzycy Kłodzkiej (woj. dolnośląskie) zatrzymali pijanego woźnicę kierującego zaprzęgiem konnym. Okazało się, że mężczyzna był znany organom ścigania. Gdy tylko funkcjonariusze patrolujący teren gminy Bystrzycy Kłodzkiej zauważyli na...

Mieszkaniec Bydgoszczy nie miał zamiaru trafić do więzienia, więc postanowił się ukrywać.

Oficjalna wersja była taka, że wyjechał za granicę. Ale śledczy przeczuwali, że ukrywa się na terenie Polski.

Nos ich nie zawiódł i w końcu wytropili 45-latka w jednej ze wsi w powiecie legnickim na terenie województwa dolnośląskiego.

- 45-latek ukrywał się na kurzej fermie. Był zaskoczony widokiem kryminalnych. Został zatrzymany i dowieziony do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Następnie trafił do policyjnego aresztu. Stamtąd trafi już do więzienia na najbliższe klika lat - informuje kom. Słomski.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement