Poparzył twarz podczas naprawy ciągnika. W eskorcie policji do szpitala

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
08-01-2020,15:00 Aktualizacja: 08-01-2020,15:12
A A A

Policjanci z Zakopanego (woj. małopolskie) zapewnili pilotaż do szpitala kobiecie, która przewoziła poparzonego ojca. Mężczyzna uległ wypadkowi podczas naprawy ciągnika.

Oficer dyżurny tamtejszej komendy powiatowej odebrał zgłoszenie od kobiety, która prosiła o pomoc dla ojca. - Okazało się, że podczas naprawy ciągnika mężczyzna został poparzony kwasem, który oblał jego twarz - podaje asp. sztab. Roman Wieczorek, oficer prasowy KPP w Zakopanem.

pożary w gospodarstwach, liw, Brodowo, powiat działdowski, powiat ostródzki

Płoną gospodarstwa. Kolejny poparzony rolnik

Ponad 10 godzin trwała akcja gaśnicza na terenie gospodarstwa rolnego w miejscowości Brodowo (pow. działdowski, woj. warmińsko-mazurskie). W tym samym regionie, w Liwie pod Ostródą strażacy także mieli mnóstwo pracy na rolniczej...

- Natężenie ruchu na drogach dojazdowych nie dawało szansy na dotarcie służbom ratunkowym na czas. Stąd decyzja dyżurnego jednostki o skierowaniu na miejsce najbliższego patrolu drogówki, który stacjonował w Poroninie - dodaje.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli decyzję, aby z użyciem sygnałów pilotować samochód do szpitala. Szybko dotarli na miejsce, a medycy udzielili poparzonemu mężczyźnie pomocy.

Dzięki sprawnej akcji i na czas udzielonej pomocy medycznej udało się uratować wzrok mieszkańcowi Poronina.

Z kolei kobieta podziękowała policjantom za pomoc w szybkim dotarciu do lecznicy.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj