Policjanci wytropili złodzieja drobiu

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
08-03-2019,13:05 Aktualizacja: 08-03-2019,13:12
A A A

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 62-letniemu mieszkańcowi powiatu opatowskiego (woj. świętokrzyskie). Według policjantów, jest odpowiedzialny za włamanie do kurnika i kradzież drobiu.

Skierowani na miejsce policjanci z opatowskiej komendy ustalili, że z zamkniętego kurnika zginęły 4 indyki. Pokrzywdzona po dokładnym sprawdzeniu inwentarza stwierdziła również brak 9 kur, a wartość skradzionego inwentarza oszacowała na blisko 1200 złotych.

kozy, kobiernice, śląsk, kradzież ciągnika leśnego, ciągnik LKT 81 Turbo

Skradziony ciągnik leśny był już na lawecie

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach oraz wydziału ruchu drogowego komendy miejskiej w Bielsku-Białej (woj. śląskie) szybko odzyskali wart 100 tysięcy złotych skradziony ciągnik leśny. Do kradzieży maszyny marki LKT 81 Turbo, przeznaczonej do...

Stróże prawa szybko zorientowali się, że z tym czynem może mieć coś wspólnego 62-latek. Udali się więc do jego miejsca zamieszkania.

Na posesji znaleźli 9 kur, a z informacji jakie posiadali wynikało, iż mężczyzna w ogóle nie prowadzi takiej hodowli.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych stróże prawa odkryli ponadto 15 worków foliowych z poporcjowanym mięsem indyczym.

- Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Usłyszy zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności - informuje podkom. Agata Frejlich, oficer prasowy KPP w Opatowie.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj