Copy LinkXFacebookShare

Pijany traktorzysta doprowadził do groźnego zdarzenia na drodze. Dwie osoby w szpitalu

Kierowca osobowego auta i jego pasażerka trafili do szpitala po zderzeniu z zestawem rolniczym – ciągnikiem z przyczepą. Traktorzysta okazał się pijany, będzie odpowiadał przed sądem.

Do tego zdarzenia doszło w miniony piątek (14 czerwca) w obrębie miejscowości Wygoda (pow. bytowski, woj. pomorskie).

Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca ciągnika rolniczego z dołączoną przyczepą, skręcając w lewo, doprowadził do bocznego zderzenia z prawidłowo wyprzedzającym go kierowcą hyundaia. Ten ostatni, po utracie panowania nad autem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Dwie osoby – kierowca „osobówki” wraz z pasażerką – trafiły do szpitala.

„Po przebadaniu trzeźwości kierowcy ciągnika okazało się, że 31-latek ma w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości i doprowadzenie do zdarzenia drogowego odpowie przed sądem” – informuje Komenda Powiatowa Policji w Bytowie.

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Rolnicy: kto może, niech sprzedaje stada i ratuje, co się da

ASF, 2. ognisko ASF u świń, afrykański pomór świń, trzoda chlewna, świnie, GIW, Kujawsko-Pomorskie, Czapelki, powiat świecki, bioasekuracja
Hodowla

2. ognisko ASF u świń. Tym razem w woj. kujawsko-pomorskim

ASF, ASF w dużym stadzie, afrykański pomór świń, świnie, trzoda chlewna, Czapelki, Świecie, kujawsko-pomorskie, Inspekcja Weterynaryjna
Hodowla

ASF w dużym stadzie. Znamy szczegóły 2. ogniska w tym roku

Aktualności

53-latek przejechany przez ciągnik, 34-latek stratowany przez byki