Copy LinkXFacebookShare

Pień spadł na kobietę. Kolejny wypadek przy wycince

62-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala medycznym śmigłowcem po tym, jak została uderzona przez pień ścinanego drzewa. Do wypadku doszło podczas wycinki w gminie Firlej (pow. lubartowski, woj. lubelskie).

– Właścicielka działki, na której wykonywane były prace doznała obrażeń ciała i przetransportowano ją śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyźni w wieku 60 i 68 lat, którzy pracowali przy wycince, byli trzeźwi – opisuje sierż. szt. Ewelina Skorupska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu w Kocku. Mundurowi po raz kolejny apelują o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności podczas pracy związanej z wycinką drzew.
 

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik. Dwie osoby staną przed sądem

Hodowla

Choroba niebieskiego języka. Aż 28 nowych ognisk!