Copy LinkXFacebookShare

Naprawa ciągnika przerwana wypadkiem. Przejechany gospodarz był nietrzeźwy

W miniony czwartek (11 maja) służby ratunkowe ruszyły do gospodarstwa, gdzie zdarzył się wypadek podczas naprawy ciągnika rolniczego. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Siedlec (pow. nyski, woj. opolskie). Wysłano tam strażaków z OSP Goraszowice i JRG Nysa, ratowników medycznych z karetki oraz śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także policjantów.

„Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż 41-letni mężczyzna podczas wykonywania prac naprawczych ciągnika rolniczego najprawdopodobniej nie zabezpieczył go, w wyniku czego pojazd ruszył i najechał na mężczyznę” – informuje Komenda Powiatowa Policji w Nysie.

Jak dodają stróże prawa z tej jednostki, 41-latek w trakcie wykonywania prac przebywał na terenie swojej posesji i był nietrzeźwy. Został przetransportowany do szpitala.

„Pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas wykonywania prac gospodarczych” – zaapelowała do mieszkańców nyska KPP.

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik. Dwie osoby staną przed sądem

Hodowla

Choroba niebieskiego języka. Aż 28 nowych ognisk!