Młodociany podpalacz spowodował straty szacowane na 20 tysięcy złotych

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
14-09-2017,11:00 Aktualizacja: 14-09-2017,12:02
A A A

Pod zarzutem podpalenia bel słomy do policyjnej izby dziecka trafił 16-letni mieszkaniec gminy Fajsławice. Młodzieniec podejrzany jest o podpalenie sterty słomy, w której znajdowało się 250 sztuk bel.

Wartość strat została wstępnie oszacowana na kwotę ponad 20 tysięcy złotych.

Do groźnego zdarzenia doszło w miejscowości Stanisławów (woj. lubelskie) 10 września. Sprawą młodego podpalacza zajmie się teraz sąd.

Niedźwiedź, Kielce, Świętokrzyskie, pożar chlewni, chlewnia, trzoda chlewna, świnie

Chlewnia w ogniu. W pożarze zginęło ponad 1000 zwierząt

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną olbrzymiego pożaru chlewni w miejscowości Niedźwiedź pod Kielcami w województwie świętokrzyskim. Z ogniem walczyło 15 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej - w...
Policjanci precyzują, że do pożaru doszło w minioną niedzielę w godzinach popołudniowych w miejscowości Stanisławów (gmina Ulan Majorat). Wówczas całkowitemu spaleniu uległa sterta słomy, w której znajdowało się 250 sztuk bel o wartości 20 tys. zł.

Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim wykonujący w tej sprawie czynności ustalili, że bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć 16-letni mieszkaniec gminy Fajsławice.

Chłopak został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnej izbie dziecka. Po przesłuchaniu w charakterze sprawcy czynu karalnego został przekazany pod opiekę ojca.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement