Kraksa podczas wyprzedzania. Toyota dachowała po zderzeniu z ciągnikiem
Przez kilka godzin była zablokowana droga krajowa po zderzeniu samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Według wstępnych ustaleń policjantów, do tego wypadku doprowadził traktorzysta.
Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (24 września) na drodze krajowej nr 10 w obrębie Mrozowa (pow. nakielski, woj. kujawsko-pomorskie). Po „starciu” z ciągnikiem rolniczym z przyczepą dachował samochód osobowy marki Toyota RAV4. Na miejscu byli policjanci, ratownicy medyczni oraz strażacy (m.in. ci z OSP Sadki).
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem 24-letni mieszkaniec gminy Łobżenica nie upewnił się co do możliwości wykonania skrętu w lewo i doprowadził do zderzenia z toyotą, której kierowca akurat wykonywał manewr wyprzedzania. Na skutek zderzenia toyota zjechała na pobocze i dachowała – przekazała na łamach portalu „Gazety Pomorskiej” asp. Zofia Wrzeszcz z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.
Jak dodała, kierowcom nic się nie stało, natomiast dwójka pasażerów toyoty (kobieta oraz dziecko) została przewieziona do szpitala w Bydgoszczy.
Stróże prawa prowadzą postępowanie mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia.
- Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Poinformuj nas o tym! Czekamy: redakcja@agropolska.pl
