Kosiarka rotacyjna zraniła mężczyznę. Traktorzysta uciekł

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
21-06-2021,14:10 Aktualizacja: 21-06-2021,14:12
A A A

Ponad promil alkoholu w organizmie miał traktorzysta, który został przebadany, gdy odjechał z miejsca wypadku na łące. Potrącony mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło na gruntach rolnych w Piwnicznej-Zdroju (pow. nowosądecki, woj. małopolskie). Jak ustalili policjanci, podczas koszenia trawy 65-letni mieszkaniec Sądecczyzny naraził 68-latka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

wypadek przy zwożeniu siana, Damian Wroczyński, KPP Wyszków, powiat wyszkowski

Tragedia przy zwożeniu siana. Mężczyzna zginął pod kołami przyczepy

Nieprawidłowo przewożony 64-latek wpadł prosto pod koła przyczepy z sianem. W wyniku poniesionych obrażeń zginął na miejscu. Do tragicznego wypadku doszło na drodze powiatowej między Ochudnem a Porządziem (pow. wyszkowski, woj. mazowieckie). Ze...

"Kierujący ciągnikiem z kosiarką rotacyjną najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i właściwej odległości podczas przejeżdżania obok stojącego mężczyzny, w wyniku czego maszyna spowodowała u 68-latka obrażenia ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Z kolei kierujący traktorem oddalił się z miejsca wypadku" - podaje Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

Dopiero po kilku godzinach 65-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania.

Stróże prawa przebadali go na trzeźwość i miał w organizmie ponad promil alkoholu.

"Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy przeprowadzili liczne czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku" - zapewnia nowosądecka KMP.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj