Kobiety obudziły śpiącego na kierownicy traktorzystę

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
11-08-2022,8:00 Aktualizacja: 11-08-2022,8:00
A A A

Mieszkanki Pułtuska (woj. mazowieckie) obudziły śpiącego w stojącym na drodze ciągniku rolniczym kierowcę i zabrały mu kluczyki. Po tej obywatelskiej interwencji przyjechała policja. Traktorzysta był pijany.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku został poinformowany o ujęciu prawdopodobnie nietrzeźwego kierującego. Na miejsce zdarzenia został skierowany patrol.

pastuch eletryczny, ucieczka przed policją, powiat nowotarski, KPP Zakopane

Pijany kierowca skutera zakończył ucieczkę na "pastuchu" w gospodarstwie

Kierujący skuterem podjął ucieczkę przed policjantami, która zakończyła się dla niego niegroźnymi obrażeniami. Zaplatał się bowiem w pastuch elektryczny w gospodarstwie. Stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem (woj....

 

- Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. 54-latek bełkotał i miał problem z utrzymaniem równowagi. Z relacji zgłaszających wynikało, że kierujący ursusem, po dojechaniu do skrzyżowania stanął i przez kilka minut nie kontynuował jazdy. Zaniepokojona 39-latka postanowiła sprawdzić przyczynę zachowania kierowcy. Dołączyła do niej 60-latka, która chcąc przejść przez ulicę, zauważyła leżącego na kierownicy ciągnika mężczyznę. Kobiety obudziły mężczyznę, wyłączyły silnik, odebrały kluczyki i zgłosiły interwencję – relacjonuje kom. Milena Kopczyńska, oficer prasowy pułtuskiej KPP.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze poddali traktorzystę badaniu na trzeźwość. 54-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

- Mężczyzna nie reagował na polecenia mundurowych, był agresywny i podczas wykonywanych czynności znieważył słowami wulgarnymi policjantów. Zatrzymany traktorzysta został przewieziony do komendy. Odpowie za swoje zachowanie przed sądem – podsumowuje kom. Kopczyńska.

 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj