Kobieta czyściła pracujący siewnik. Wypadek goni wypadek

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
28-04-2018,16:00 Aktualizacja: 30-04-2018,14:23
A A A

Mimo ciągłych ostrzeżeń i próśb, by nie podejmować czynności ingerujących w pracujące maszyny rolnicze, nadal dochodzi do wielu wypadków. Na Lubelszczyźnie poszkodowana została kobieta.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Krzemień Drugi (pow. janowski). Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że 62-letnia mieszkanka gminy Dzwola ucierpiała podczas obsługi siewnika.

wypadki z udziałem ciągników, rolnicy giną pod ciągnikami, Orzechówka, Podkarpacie, gmina młynarze

Z podwórka widział, jak rolnik ginie pod traktorem

Wystarczy niefortunnie najechać na miedzę, by stracić życie pod ciągnikiem rolniczym. Do takiego wypadku doszło w Orzechówce na Podkarpaciu. Jeden z mieszkańców miejscowości przebywając na swojej posesji, widział w oddali poruszający...

"Kobieta czyściła wałek, gdy maszyna była włączona. Jej dłoń została wciągnięta. 62-latka została przewieziona do szpitala. Była trzeźwa" - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Janowie Lubelskim.

Funkcjonariusze wyjaśniają dokładnie okoliczności i przyczyny wypadku. I jak zawsze przy takich zdarzeniach apelują o wyobraźnię i rozsądek w trakcie wykonywania prac polowych i korzystania z maszyn rolniczych.

"Większości zagrożeń i nieszczęść można uniknąć, stosując podstawowe zasady bezpiecznej pracy w rolnictwie" - podkreślają stróże prawa.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj