Copy LinkXFacebookShare

Kierowcy trafili do szpitala. Traktor stracił przednie koła

Kierowcy osobowego mercedesa i ciągnika rolniczego zostali przewiezieni do szpitala po zderzeniu tych dwóch pojazdów, do którego doszło w miejscowości Kalisz (pow. ciechanowski, woj. mazowieckie).

Gdy na miejsce dojechali strażacy, ciągnik rolniczy z doczepionym urządzeniem do przetrząsania siana blokował jeden pas ruchu drogi wojewódzkiej. Maszyna była poważnie uszkodzona – oderwała się całkowicie przednia oś.

Drugi pojazd uczestniczący w wypadku, czyli mercedes klasy A, także z uszkodzonym przodem, znajdował się natomiast w przydrożnym rowie.

Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy. Opuścili je przed przybyciem straży pożarnej. Działania pożarników polegały na zabezpieczeniu terenu oraz udzielenie pierwszej pomocy kierowcom.

– Odłączono akumulatory w pojazdach i zebrano sorbentem olej napędowy i silnikowy, które wyciekły z ciągnika rolniczego. W tym samym czasie obaj mężczyźni poszkodowani w wypadku trafili do karetek. Po wstępnej diagnozie obu zabrano na szpitalny oddział ratunkowy – relacjonuje mł. kpt. Damian Kołpaczyński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

Postępowanie wyjaśniające okoliczności i przyczyny zdarzenia prowadzą ciechanowscy policjanci.
 

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik. Dwie osoby staną przed sądem

Hodowla

Choroba niebieskiego języka. Aż 28 nowych ognisk!