Innowacyjna wieś to konkurs dla rolników i przedsiębiorców

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
26-07-2021,13:45 Aktualizacja: 27-07-2021,8:09
A A A

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza do udziału w konkursie "Innowacyjna wieś". Na najlepszych czekają nagrody finansowe.

Udział w nim mogą wziąć właściciele gospodarstw rolnych z Wielkopolski, którzy są wpisani do ewidencji prowadzonej przez ARiMR oraz przedsiębiorcy wpisani do centralnej ewidencji działalności gospodarczej, którzy prowadzą działalność na obszarach wiejskich w województwie.

Politechnika Białostocka, Samasz, inteligentne maszyny rolnicze

Politechnika pomoże stworzyć inteligentne rolnicze maszyny

Inteligentne rolnicze maszyny, które będą pomagać rolnikowi w efektywniejszej pracy i zbiorach - powstaną w ramach projektu konsorcjum firmy SaMasz, Klastra Obróbki Metali oraz Politechniki Białostockiej. Projekt badawczo-rozwojowego...

Zgłoszenia do konkursu muszą przedstawiać innowacyjne rozwiązania, które są zastosowane w bieżącym funkcjonowaniu gospodarstwa lub przedsiębiorstwa.

Innowacje można zaprezentować na fotografiach, bądź krótkim filmie z opisem. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia.

Na najlepszych czekają nagrody finansowe. Zwycięzca otrzyma 6 tys. zł, za drugie miejsce przewidziano 5 tys. zł, zaś trzecie 2 tys. zł. Przyznane zostaną również trzy wyróżnienia o wartości 2 tys. zł.
 
Kartę zgłoszeniową wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać na adres: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań. Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z konkursem można uzyskać: telefonicznie (61) 8630418, oraz mailowo: .


 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj