Grüne Woche coraz bliżej. Zapraszają do udziału w ważnych targach

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
09-01-2019,15:00 Aktualizacja: 09-01-2019,15:27
A A A

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego czeka na zgłoszenia firm branży rolno-spożywczej do udziału w Międzynarodowych Targach Rolno-Spożywczych Grüne Woche, które odbędą się między 18 a 27 stycznia w Berlinie.

To jedno z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej na świecie.

"Rekrutacja ma charakter otwarty i jest skierowana do wszystkich przedsiębiorstw z sektora MŚP reprezentujących branżę rolno-spożywczą, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, nie krócej niż 12 miesięcy licząc od dnia zarejestrowania działalności do dnia zgłoszenia udziału w targach" - informuje biuro prasowe urzędu marszałkowskiego.

targi, kujawsko-pomorskie, żywność, Niemcy, Berlin, promocja, Zielony Tydzień

Kujawsko-pomorskie promuje regionalne przysmaki w Berlinie

Tradycyjnie, już po raz 23., województwo kujawsko-pomorskie bierze udział w Międzynarodowych Targach Rolno-Spożywczych Zielony Tydzień w Berlinie. To już 81. edycja tych największych światowych targów żywności, rolnictwa i...

Celem uczestnictwa w targach jest ukazanie potencjału gospodarczego województwa kujawsko-pomorskiego, promowanie postaw proeksportowych przedsiębiorstw i/lub zapewniających kompleksowe przygotowanie do rozpoczęcia/rozwijania działalności na rynkach międzynarodowych i poznanie perspektywicznych rynków zagranicznych oraz nawiązanie kontaktów handlowych z partnerami zagranicznymi w ramach realizowanego projektu.

Udział firm z regionu w targach organizowany jest w ramach projektu "Wsparcie umiędzynarodowienia kujawsko-pomorskich MŚP oraz promocja potencjału gospodarczego regionu" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, kryteria i koszty udziału przedsiębiorstw, zawarte są w regulaminie uczestnictwa.

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału w targach poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres rw.sekretariat@kujawsko-pomorskie.pl wniosku o uczestnictwo wraz z wymaganymi załącznikami.

Termin rekrutacji: do 13 stycznia 2019 r. do godziny 23.59.

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu