Copy LinkXFacebookShare

Gospodarz spadł z łyżki „tura”

Nietypowe, ale bardzo poważne w skutkach zdarzenie w gospodarstwie rolnym odnotowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie).

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-latek spadł z łyżki tzw. tura zamontowanego do traktora. Stało się to w trakcie wykonywanych prac w gospodarstwie rolnym. Prawdopodobnie podczas zmiany pozycji łyżki doszło do szarpnięcia całym sprzętem i mężczyzna spadł na twarde podłoże. Z licznymi obrażeniami trafił do szpitala – powiedziała Radiu 5 sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy ełckiej KPP.

Stróże prawa prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Wiadomo, że kierowca ciągnika był trzeźwy.
 

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Traktorzysta ranny. A 59-latek zginął między ciągnikiem i przyczepą

Olimpiada

Finał XLIX edycji  OWiUR w Poznaniu rozpoczęty. Trwają zmagania

pierwsze ognisko ASF u świń, ognisko ASF, ASF, afrykański pomór świń, trzoda chlewna, warchlaki, GIW
Aktualności

Pierwsze ognisko ASF u świń! Wirus na fermie warchlaków