Ciągnik przejechał rolnika. Kolejny dramatyczny wypadek

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
04-05-2017,18:15 Aktualizacja: 04-05-2017,18:39
A A A

Nadal są wyjaśniane okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w Księżpolu (woj. lubelskie). Podczas wykonywania prac na terenie posesji z użyciem ciągnika rolniczego, 78-latek został przejechany przez koło Ursusa.

Mężczyzna przewieziony do szpitala, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 78-latek wykonywał prace z użyciem maszyny na terenie swojej posesji. W pewnym momencie został przejechany kołem ciągnika, który znajdował się na wstecznym biegu.

wypadek, policja, ciągnik, traktor, śmierć, rolnik, Komarówka Podlaska

Rolnik zginął pod kołami własnego ciągnika

Policjanci nadal ustalają szczegóły niezwykle tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek w Komarówce Podlaskiej (Lubelskie). Z tego co dotychczas udało się ustalić mundurowym wynika, że 79-letni mężczyzna został...
Policja podaje, że mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala w Zamościu, gdzie w wyniku wielonarządowych obrażeń zmarł. Trwa ustalanie wszelkich przyczyn, w jakich doszło do tego nieszczęśliwego wypadku.

Na terenie powiatu biłgorajskiego wydarzył się także inny tragiczny wypadek. W lesie w okolicach miejscowości Ciosmy 58-latek z gminy Biłgoraj podczas prac związanych z wycinką zginął na miejscu uderzony przez drzewo.

Wiadomo, że zmarły wspólnie z 49-letnim kolegą prowadzili prace przy wycince drzew. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ścięta przez mężczyzn sosna zaczepiła gałęziami o oddalone o kilkanaście metrów uschnięte drzewo, które złamało się i uderzyło 58-latka w głowę.

Rolnik w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności związanych z tym nieszczęśliwym zdarzeniem.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj