Copy LinkXFacebookShare

Pilotaż w ARiMR. Zmiana w obsłudze rolników do końca roku

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) poinformowała o istotnej zmianie w funkcjonowaniu jej placówek, a tym samym – w obsłudze rolników.

„Od 16 września obsługa w placówkach ARiMR będzie się odbywać od godz. 7 do 17. Zmiana godzin pracy ma charakter pilotażowy i będzie obowiązywała do 31 grudnia 2025 r. Po analizie przydatności tego rozwiązania dla rolników i innych beneficjentów, zostanie podjęta decyzja o wprowadzeniu go w przyszłości” – przekazała w komunikacie Agencja.

Jak w nim dodano, zmiana godzin pracy jest związana z potrzebą zwiększenia dostępności ARiMR w okresie szczególnie intensywnych prac, m.in. rozliczania płatności w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, finalizowania działań z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności czy wdrażania kolejnych interwencji Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. 

„Wydłużenie czasu pracy ma na celu ułatwienie kontaktu z pracownikami i zwiększenie komfortu podczas załatwiania spraw w ARiMR” – podsumowano komunikat.

Źródło: ARiMR

Zobacz nas w Google News

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR