Copy LinkXFacebookShare

Od końca maja można składać wnioski na pomoc w restrukturyzacji małych gospodarstw

Od 31 maja do 29 czerwca br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski od rolników, którzy chcą skorzystać z pomocy finansowej w ramach programu "Restrukturyzacji małych gospodarstw" – poinformowała w piątek Agencja.

Agencja wyjaśniła, że formularz wniosku o przyznanie pomocy oraz formularze załączników wraz z instrukcjami ich wypełniania, będą dostępne na stronie internetowej ARiMR. Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć w oddziałach regionalnych Agencji.

26 kwietnia weszła w życie nowela rozporządzenia ministra rolnictwa i rozwoju wsi ws. szczegółowych warunków i trybu przyznawania, wypłaty oraz zwrotu pomocy finansowej m.in. na restrukturyzację małych gospodarstw.

Zobacz nas w Google News

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?