Copy LinkXFacebookShare

Gospodarz leżał martwy, a na rogu krowy była krew

Ciało 63-letniego mężczyzny znaleziono w jego gospodarstwie. Prokuratura badająca okoliczności śmierci wskazuje, że do tragedii mogło dojść w wyniku ataku krowy.


Jak podaje Interia.pl, zdarzenie miało miejsce w Chyrowej (pow. krośnieński, woj. podkarpackie). Przypadkowa osoba przechodząca niedaleko gospodarstwa zauważyła leżącego właściciela, który okazał się martwy.

Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Przeprowadzający je lekarz ma stwierdzić, jak powstały obrażenia, które doprowadziły do zgonu. Śledczy określili je jako nietypowe.

– Okoliczności zdarzenia oraz rany mogą wskazywać, że do zgonu mężczyzny przyczyniła się krowa. Była przywiązana i pasła się obok miejsca, gdzie odnaleziono ciało – powiedział portalowi prokurator Sławomir Merkwa z krośnieńskiej prokuratury.

Na rogu zwierzęcia odnaleziono ślady krwi. Krowę przekazano póki co pod opieką weterynarza.
 

źródła: interia.pl

Zobacz nas w Google News

mleko, skup mleka, skup mleka 2026, produkcja mleka, rynek mleka, mleczarstwo, GUS, Eurostat,
Hodowla

Skup mleka w 2026 r. Produkcja nadal rośnie

Duńska ferma, trzoda chlewna, DanBred, produkcja prosiąt, rozród loch, żywienie loch, warchlaki
Hodowla

Duńska ferma odsadza 42 prosięta od lochy rocznie. W jaki sposób?

Aktualności

540 mln euro pomocy nawozowej UE. Wojciechowski: „15 zł na ha”

Alarm dla producentów trzody, obawy hodowców, ASF, ASF na Węgrzech, afrykański pomór świń, trzoda chlewna, świnie, bioasekuracja
Aktualności

Alarm dla producentów trzody. ASF na Węgrzech w stadzie świń