Copy LinkXFacebookShare

Złodzieje zatrzymani. Przyczepę rolniczą podpięli do… busa

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do gospodarstwa rolnego w gminie Stara Błotnica (woj. mazowieckie).


Złodzieje zostali przez stróżów prawa ujęcie na gorącym uczynku. Okazało się, że trzej mężczyźni ukradli z posesji rolnika różne sprzęty oraz przyczepę, która podpięli do busa.

Wartość skradzionego mienia, które w całości zostało odzyskane oszacowano na około 10 tysięcy złotych.  

"Podczas zatrzymania ustalono, że sprawcy odpowiedzialni są także za wcześniejsze włamania i kradzieże. W związku z popełnionymi czynami mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10" – podała Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach.
 

Zobacz nas w Google News

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?

Aktualności

Policja w gospodarstwie. Chodziło o utwardzenie podwórka