Copy LinkXFacebookShare

Mężczyzna śmiertelnie przyciśnięty rozsiewaczem

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem maszyny rolniczej doszło w jednym z gospodarstw w miejscowości Bąków (pow. brzeski, woj. opolskie).

O zdarzeniu zostały zaalarmowane służby ratunkowe i na miejsce zadysponowano strażaków – 3 zastępy z JRG Grodków oraz jeden z OSP Bąków – oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, jak się okazało, na pomoc mężczyźnie było już za późno bowiem poniósł śmierć na miejscu.

– Został przygnieciony do ściany rozsiewaczem. Po dokonaniu oceny i skali obrażeń odstąpiono od dalszych czynności oraz wezwano policję – poinformował portal ratownictwo.opole.pl st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Stróże prawa zajęli się wyjaśnianiem okoliczności i przyczyn tragicznego zdarzenia.
 

Zobacz nas w Google News

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?